Online Başvuru (266) 372 26 00 - (532) 732 50 41

NEDEN EDREMİT AKD

Neden Edremit Amerikan Kültür?

Körfez’in en saygın eğitim kurumlarından biri olan

Bu grubun bir üyesi olan Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Edremit’te 2011 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Edremit’in tam merkezinde, eski deyimle “Çarşı İçinde”, her yaştan bütün körfezlilere yabancı dil hizmeti vermektedir. Yeni olmasına rağmen sektöründe çabucak saygın bir konuma yerleşen Özel Edremit Amerikan Kültür, yabancı dil öğrenim sistemini mevcut en modern ve en dinamik yöntemlere göre uygulamaktadır.

Hedeflere ulaşmada %100 başarı oranına sahip

Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile bugüne kadar, YDS, TOEFL, PROFICIENCY, hazırlık atlama gibi sınavlara hazırlananlar, hedefledikleri sonuçlara %100 ulaşmışlardır.

Avrupa Dil Portfolyosu kapsamında en geniş yabancı dil eğitimi veren kurumlardan biridir

Özel Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nun verdiği eğitim hizmetleri oldukça geniş bir yelpaze içerisinde sunulmaktadır:

  1. Genel İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Fransızca kursları ve özel dersleri
  2. Hazırlık atlama, essay yazma,
  3. Özel dersler,
  4. Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY, SAT, GMAT, BULATS, FCE,….),
  5. 48 Günde İngilizce,
  6. İş İngilizcesi,
  7. Konuşma İngilizcesi
  8. Kurumsal yabancı dil
  9. Mesleki İngilizce

Ayrıca KPSS Sınavlarına hazırlık programımız da mevcut

KPSS ve diğer mesleki sınavlara hazırlıkta da uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Eğitimi destekleyen sosyal sorumluluk projelerini gönülden destekliyoruz

Eğitimin sadece kurumumuzda verdiğimiz programlarla kısıtlı kalmamasına özen gösteriyoruz. Toplumumuzun gelişmesinde, büyümesinde özellikle yeni nesilin eğitiminin öneminin farkındayız. Bu bilinçle gençlerimizin ve çocuklarımızın geleceğini şekillendirmeye ve onların her bakımdan donanımlı ve sağlıklı bireyler olarak gelişmesine yönelik sosyal projeleri elimizden geldiğince desteklemeye gayret gösteriyoruz. Bu projelerin bazılarından web sitemizde bahsettik.

Kurumumuz yıllardır İngilizce eğitiminde en çok güven duyulan ve tercih edilen eğitim yeri olmuştur. Bu duyulan güvenin sonucunda, “23. ve 24. Uluslar arası Tüketici Zirvesi, Tüketici Kalite Ödüllerinde, sektöründe “Hizmet kalitesine en çok güvenilen marka” seçilerek Tüketici Kalite ödülünü almıştır.

Edremit Amerikan Kültür olarak öğrenci odaklı hizmet verdiğimizi, dil eğitiminde memnuniyetin ancak dil öğrenme esaslı olduğunun bilincinde olduğumuzu bildiririz.