Online Başvuru (266) 372 26 00 - (532) 732 50 41

AMERİKAN KÜLTÜR

AMERİKAN KÜLTÜR

Yabancı dil eğitiminde 100 yıllık tecrübe.

Amerikan Kültür Derneği, 1911 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren en büyük özel öğretim kurumlarından biridir. Türkiye genelinde 135, yurtdışında 6 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

Türkiye’nin ilk ve tek ‘Avrupa Dil Portfolyosu’akrediteli yabancı dil kursu

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

Prestijli ödüllerle onaylı eğitim kalitesi

Kurumumuz, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. 2015 yılında da Lob’In World tarafında Dünya Kalite Ödülü’ne layık görülmüştür.

%100 Öğrenme Garantisi

Amerikan Kültür’de eğitim alan herkes %90 devamlılık gösterdiği halde final sınavlarında başarılı olamaması durumunda, katıldıkları kuru ücretsiz olarak tekrar etme hakkına sahiptir. Bu bizim, öğrencilerimize sunduğumuz bir eğitim garantisidir.

Kurumumuz yıllardır İngilizce eğitiminde en çok güven duyulan ve tercih edilen eğitim yeri olmuştur. Bu duyulan güvenin sonucunda, “23. ve 24. Uluslar arası Tüketici Zirvesi, Tüketici Kalite Ödüllerinde, sektöründe “Hizmet kalitesine en çok güvenilen marka” seçilerek Tüketici Kalite ödülünü almıştır.

Edremit Amerikan Kültür olarak öğrenci odaklı hizmet verdiğimizi, dil eğitiminde memnuniyetin ancak dil öğrenme esaslı olduğunun bilincinde olduğumuzu bildiririz.