Online Başvuru (266) 372 26 00 - (532) 732 50 41

EĞİTİMLERİMİZ

Genel İngilizce

Genel İngilizce Eğitiminde Bir ‘’ Memnuniyetler Bütünü ‘’ …

Amerikan Kültür Derneği, ülkelerin, kültürlerin, dilin  insanla olan ilişkisini anlatmaktadır.

İnsanlar ve ülkeler arasındaki iletişimi bir ‘’ memnuniyetler bütünü ‘’ olarak sunmaktadır. İngilizce bu anlamda pek çok insanın ortak dilidir. Dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma evrelerini en doğru en sistemli en planlı en pratik ve en profesyonel şekilde sunan Amerikan Kültür, genel İngilizce eğitiminde bir markadır. Amerikan İngilizcesini en doğru noktada öğrenmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Standart öğrenme metotları ya da geleneksel öğrenme metotlarının dışında size yenilikçi bir eğitimin kapılarını aralıyoruz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; değişen ve gelişen dünyada İngilizce’nin ne kadar önemli ve değerli olduğunu öğretiyoruz.

 

Genel İngilizce İle İngilizce’nin Her Harfine Hakim Olun ! 

İngilizce, bir dünya dilidir. Her alanda ortak iletişimin en etkili olduğu dildir. Genel İngilizce eğitimi, İngiliz dilini tüm yönleri ile incelemektedir. Amerikan Kültür ile yeni bir dil öğrenmeye ya da mevcut İngilizce’nizi geliştirmeye hazır olun!

İngilizce, en elastik dildir. Hangi ülkeye giderseniz gidin, mutlaka İngilizce konuşabileceğiniz kişiler ile karşılaşırsınız. Bu kadar etkili olan, etkin olan bir dili konuşmamak sosyal hayatınızda, iş hayatınızda ya da eğitim hayatınızda size zorluklar çıkartabilir.  Özellikle iş hayatında pek çok kurum ve kuruluş İngilizce’yi en önemli kriterlerden bir tanesi olarak istemektedir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları tüm bu zorluklar sizin için keyifli bir öğrenme sürecine dönüşmektedir.

 

Hayatınızda ‘’ Artı Değer’’ Katın 

Hayat artı değer katmak tamamen sizin elinizdedir. Hayatta fark yaratmak içinse eğitim alanında kendinizi geliştirmek son derece önemlidir. Genel İngilizce eğitimi ise bu eğitim planlaması içerisindeki en önemli hamledir.

Genel İngilizce, hayatın her alanında gerekli olan bir artı değerdir. Profesyonel, uzman, kaliteli, saygın bir kurum ile İngilizce eğitimi geliştirmek ya da İngilizce öğrenmek size hem maddi hem de manevi anlamda kazançlar sağlayacaktır. İngilizce ile iletişim, sanat, müzik ve daha pek çok alanda sanatçıların ne demek istediğini çok daha iyi anlayabilecek ve hissedebileceksiniz. Her dil yeni bir insan yeni bir kültür yeni bir başlangıç demektir. Her bir dil özel, özgün ve farklıdır. Fakat İngilizce tüm insanların ortak dilidir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları sizi bu büyülü dilin sonsuz dünyasına davet ediyor!

Sınav İngilizcesi

Yabancı dil sınavları tek çatı altında toplandı. Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) , Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı(ÜDS), Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş (TUS)  gibi sınavlar Yabancı Dil Sınavı (YDS) olarak birleştirildi. ÖSYM ; 4 Ocak 2013 tarihinde 28518 sayılı resmi gazetede yayınlanan karara göre yabancı dil bilgisi sınavlarını tek bir sınavda toplandığını açıkladı.

Yeni YDS sınavına özel olarak hazırlanılmış materyaller ile güncellediğimiz programlarımız ile ilgili detaylı bilgi için şubemize ulaşmanızı rica ederiz.

Almanca

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları'nda herhangi bir yabancı dil programlarına kayıtlı her öğrencimiz öğrenim süresi içinde açılmış olan başka bir yabancı dil programının grup eğitimlerine, (Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça) ilk kur ücretinin %20'sini ödeyerek devam edebilir.

İş İngilizcesi

Mesleki İngilizce ile Meslek Eri Olmak…

Kültürler arası etkileşim, iletişim ile gerçekleşebilen bir şeydir. Sözlü iletişim, bu etkileşimin en temel öğesidir. Tüm dilleri bilmek mümkün olmasa bile, dünyanın kabul ettiği ve çoğunluğun konuştuğu dili bilmek, insanları bu etkileşim aşamasında ayıran bir özelliktir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, pek çok dilin, dil bilimcisi olarak hizmet vermektedir.

Bu pek çok dil arasında en önemli olan ise; İngilizce’dir. İngilizce, uluslararası bir dildir. Kişilerin doğal süreçte, mesleki olarak varlık sürdürebilmesi, başarıya ulaşması, yükselebilmesi ve fark yaratabilmesi konuşabildiği dilin düzeyi ve seviyesi ile doğru orantılıdır. Bu anlamda Mesleki İngilizce büyük bir öneme sahiptir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, amaca ve hedefe uygun olarak sizlere bu alanda en iyi eğitimi sunmaktadır.

 

Nitelikli ve Pragmatik Bir İngilizce Eğitim ….

Mesleki İngilizce’ de nitelikli bilgi ve eğitim son derece önemlidir. Bu bir stratejidir. Ancak kısa zamanda ulaşabileceğiniz ve çözümleyebileceğiniz bir strateji… Biz, kısa vadede belirlenen amaç ve hedeflere ulaşmanız için tüm metotları, hamleleri ve eğitim çizgisini sizlere sunuyoruz. Meslek İngilizcesi öğrenirken, mesleki deformasyona uğrama olasılığı yok ediyoruz. Sıkılmadan, yorulmadan keyifli bir şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Mesleki İngilizce, diğer bir tanımı ile İş İngilizce’si pek çok meslek grubu için büyük bir önem teşkil etmektedir. İngilizce, insan kaynakları departmanı, turizm, pazarlama, reklam, hukuk, sigorta ve daha pek çok alanda eğitim görenler için ya da aktif çalışma hayatında olanlar için son derece önemlidir. Kozmopolit bir şirkette çalışıyorsanız gün içerisinde pek yabancı ortak ile iletişim içerisinde olabileceğiniz için Mesleki İngilizce olmazsa olmaz bir şeydir. Rus, Amerikalı, Arap ya da İtalyan… İş hayatında aynı dili konuşmak bizimle mümkün..!

 

Meslek Ağınızı Daha Da Genişletin ! 

Mesleki İngilizce bilgisi sizi bambaşka bir vizyona taşıyacaktır. Kariyer basamaklarında hızlı adımlar atmanızı sağlayacaktır. Tüm iş hayatınız boyunca iletişim gücünüzü arttıracaktır. Bu anlamda sizler için benzersiz eğitim programları oluşturuyoruz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bireysel ya da kurumsal, Mesleki İngilizce eğitimlerimiz ile sizlere yepyeni bir iletişim ağı sunuyoruz. Bu iletişim ağı sizi ya da kurumuzu ayrıcalıklı kişiler haline, kurumlar haline getirmektedir.  İş hayatınızdaki statü ve prestiji sağmak istiyorsanız, artırmak istiyorsanız harekete geçin!

İlköğretim Programları

  • Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır. Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değeri verememektedirler.

    Öte yandan, üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz. Şöyle ki; 7 yaşında bir öğrencinin yabancı dil öğrenirken gösterdiği çabukluğu ilerleyen yaşlardaki (örneğin; 20 li yaşlara gelince) yetişkin öğrencilerde aynı düzeyde göremiyoruz. Oysa, dil eğitimi, gelişmiş tüm ülkelerde ilköğretim çağlarında, öğrenci daha ergenliğe geçmeden tamamlanan bir öğrenim sürecidir.

Program içeriği

  • Aktiviteler ile dili sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır.
  • Konuşma odaklı eğitim modeli izlenir.
  • Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim alır.
  • Eğitmenlerimizin tümü formasyon sahibi, alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.
  • Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilir.
  • Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil ebeveynlerle de sürekli iletişim halindedir. Ebeveynler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımızın velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazırdır.

KPSS Hazırlık

Amerikan kültür farkıyla, meslek yüksek okulu ve lise öğrencileri için KPSS kurslarımızı açtık.
 
Deneyimli öğretmen kadromuz, geniş KPSS konu anlatım kaynaklarımız, soru bankalarımız ve ücretsiz deneme sınavlarımız ile KPSS sınavlarına hazırlıkta da iddialıyız.
 
Talim Terbiye Kurulu'nun son hazırladığı müfredata uygun kurlarımız hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmiştir.
 
Ayrıca, KPSS kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimize yabancı dil kurlarımızda özel indirimler uyguluyoruz.

Esnek Eğitim

En Elastik İngilizce Eğitimi…

Sosyal hayatın, iş hayatının ve özel hayatın yoğunluğu kimi zaman kişisel gelişimi etkileyen durumlardır. Yeteneklerimiz, kabiliyetlerimiz ya da ilgi alanlarımız bu durumlar yüzünden geri planda kalmaktadır. Özellikle eğitim alanında bir faaliyete dahil olmak istediğinizde eğitim veren kurumların, kuralcı ve sistemli eğitim saatleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; esnek eğitim programlarımızı sizlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Esnek eğitim,  sizin şartlarınıza göre değişen iç ve dış koşullara kolaylıkla uyabilmeyi, değişimlere karşı duyarlı olmayı amaç edinmiş, eğitimde esneklik sağlayan bir metottur. Her çalışma sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda organize edilir. Tamamen size özel ve sizin için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu eğitim programında sınırsız algılama zenginliği, hissetme zenginliği ve zaman zenginliği vardır.

 

Zaman ve Süreye Siz Karar Verin! 

Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, değerli eğitimcileri ile arz ve talepler doğrultusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Dilerseniz eğitim kurumuzda, dilerseniz sizin istediğiniz bir alanda eğitim verebiliyoruz. Esnek eğitim eşittir; kişiye özel eğitimdir. Bu eğitimin ilk aşaması, ilk süreci sizin İngilizce bilginiz test edilerek yapılır. İngilizce seviyesi belirlendikten sonra yapılan mülakatta ise İngilizce’nin sizin gözünüzdeki ve aklınızdaki değeri üzerine konuşmalar yapılır. Tüm bu süreçler sağlıklı bir eğitimin sunulması için çok önemlidir.

Her alanda fark yaratmak, özgün olmak, yenilikçi ve ilerici olmak kişisel gelişiminize yaptığınız yatırımlar ile mümkündür. Bir alanda uzmanlaşmak ancak o işin uzmanı ile dirsek teması kurmakla mümkündür. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarısizi özel eğitim paketleri ile esnek eğitimleri ile moderatör bir kurumdur.

 

Esnek Eğitim Saatleri ile Amerikan Kültür Derneği İngilizce’nin ABC’sini Öğretiyor 

Amerikan Kültür Derneği, dünyayı başka bir bakış açısı ile algılamanızı sağlar. Öğrenilen her kelime, her cümle, her dil size bambaşka bir algı kazandırır. Her birey ilgisi, bilgisi, eğitimi, kabiliyeti ve yeteneği ile izler bırakabilir. Siz de kişisel gelişiminize esnek eğitim programları ile değerli dokunuşlar yapabilirsiniz. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, iletişimin ABC’si ile her zaman sizlerle…

Esnek eğitimin size uygun seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zaman problemi olmadan, özgürce eğitim alabileceğiniz en etkili kurum Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları ile hayata adım atın.

Özel Ders

Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çercevesinde deneyimli Türk ve yabancı eğitmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz. Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Sınav İngilizcesi de yönelik özel dersler deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

48 Günde İngilizce

Zamanda Daha Hızlı Bir Eğitim! 

Amerikan Kültür Derneği, çağdaş, modern ve yenilikçi eğitimin lokomotif kuruluşudur. İngilizce ve pek çok dünya dilindeki başarılı eğitimleri ile grafiğini her geçen gün yükseltmektedir. 48 Günde İngilizce mottosu ile de kolaj bir eğitim sunmaktadır. Pek çok kurum, kısa vadede İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Arz ve taleplere göre şekil alan bu eğitimler çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Eğer bu mevcut rekabet içerisinde fark yaratmak istiyorsanız, ilk olabileceğiniz bir kategori yaratmalısınız. Biz, Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; tüm bu kategorilerin dışında yepyeni bir kategori sunuyoruz. 48 Günde İngilizce… Biz, bu söylemden hareket ile yola çıkıyoruz. Amacımız ‘’nitelikli eğitim’… Dönemsel veya belirli periyotta sunulan eğitimin kaliteli, sürekli, etkili ve yaralı olması son derece önemlidir.

 

48 Günde Yepyeni Bir İngilizce…

48 Günde İngilizce eğitimi tematik olarak sunduğumuz hızlı, etkili ve sürekli olan bir eğitimdir. Amerikan Kültür Derneği’nin özel ve prestijli bir hizmeti olan bu eğitim, 8 yıldır uygulamaktadır. Bu eğitim, mesleki anlamda sizi yükseltecek bir eğitimdir. Her meslek grubuna özel olarak hazırlanmış kelimeler ve cümle yapıları ile ivmeyi sürekli yükseltmektedir. Lüzumsuz gramer bilgileri ve lüzumsuz kelimelerden muaf olan 48 Günde İngilizce eğitimi tam olarak nokta atışı ile sonuçlanmaktadır. Mesleki kelime dağarcığınız inanılmaz bir etki ile arttıran ve konuşma kabiliyetinizi geliştiren bu eğitim, Amerikan Kültür Derneği  ve Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları aracılığı ile sizlerle buluşmaktadır.

 

İngilizce Eğitimde İnovatif Bir Çağ Başlıyor! 

Nitelikli, hızlı, etkili, tematik ve daha pek çok yararlı süreci içerisinde barındıran 48 Günde İngilizce eğitimi sadece Amerikan Kültür Derneği ile başarıya ulaşan bir uygulamadır. Fikir ve uygulama olarak son derece başarılı olan bu sistem profesyoneller için kişisel gelişimini önemseyeneler için kurumlar için bireyler için son derece önemlidir.Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, sizi bambaşka bir deneyime davet ediyor. Bu zamana kadar bildiğiniz her şeyi unutun! İngilizce öğreniminde, eğitiminde inovatif bir yaklaşım sunan 48 Günde İngilizce eğitim programı ile tanışın!

Kısa zamanda etkili bir İngilizce için, başarılı bir kariyer için, kişisel gelişim için, iş hayatında yükselmek için, eğitimizi daha donanımlı olarak ilerletmek için bu hızlı ve etkili İngilizce eğitimi mutlaka alın.

Hazırlık Atlama

Eğitim Hayatınıza ‘’ Es’’ Vermeyin

 

Amerikan Kültür Derneği, eğitim hayatınızın ilk aşamasında sizlerle birlikte adım atmaktadır. Hazırlık atlama sınavı karşısında başarınızın mimarı olacağız. Hazırlık atlama sınavı, bölüm eğitimine başlamadan önce fakültelerin öğrencileri tabi tuttuğu bir sınavdır. Bu sınav ile öğrencilerin İngilizce seviyeleri ölçülmektedir. Sınavı başarı ile geçen öğrenciler, örgün eğitime hazırlık okumadan başlamaktadır. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarıolarak size bu sınavda başarıyı garanti ediyoruz.

 

%100 Garantili Hazırlık Atlama – Proficiency – Eğitim Sistemimiz

 

Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nda alacağınız Hazırlık Atlama Eğitimi size özel olacak. Hazırlık Atlama Eğitiminizin Sizi %100 Başarıya götüren aşamaları;

 

1 – 3 aşamalı Seviye Ölçümlemesi

a)     Grammer – Reading Seviye Tespit (Online)

b)     Listening – Speaking Seviye Tespiti (Yüz Yüze Uzman Eğitmen Eşliğinde)

c)     Writing ( Uzman Eğitmen Eşliğinde)

 

Tüm becerilerdeki şu anki durumunuz tespit edilir ve değerlendirmeye alınır.

 

2 – Hazırlık Atlama – Proficiency Sınav Analizi

 

Üniversitenizin Hazırlık Atlama Sınavı uzman eğitmenlerimiz tarafından incelenir ve sınav içeriği çıkartılır. Sınavın hangi becerileri ölçümlediği ve hangi seviyede İngilizce beklendiği tespit edilir.

 

3 – Size Özel Eğitim Programı

Girecek olduğunuz sınavın içeriğine uygun olarak sizin eksiklik duyduğunuz becerilerde kaç saat derse ihtiyaç duyduğunuz belirlenir. Kalabalık sınıf ortamları ve farklı öğrenme hızlarına takılmadan, sadece sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bire bir özel eğitim programınız hazırlanır.

Gereksiz konularda vakit kaybetmeden sonuç odaklı ve size özel tasarlanmış eğitiminize başlarsınız. Konusunda uzman yerli ve yabancı öğretmenlerle kendinize ve evde çalışmaya da vakit ayırabildiğiniz fakat yine de kısa sürede yoğun – verimli eğitim programınıza başlarsınız.

Önünüzdeki engeli aşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm sınav stratejileri ve soru çözüm tekniklerini de içeren bu eğitim programı ile başarıyı garantilersiniz.

·         Edremit Amerikan Kültür Dil Okulları olarak Hazırlık Atlama Sınavlarındaki başarı oranımız %98’dir.

·         Hazırlık Atlama – Proficieny Sınavınıza girmeden önce Üniversitenizin kabul edebileceği IELTS ve TOEFL sınavlarından da istediğiniz puanı alabileceğiniz yönlendirme ve değerlendirmelerde bulunacağız.

Amerikan Kültür Derneği ile En Doğru Hamleyi Yapın! 

 

Dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi ölçen bu sınav, her bölümün matematiğine göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda titiz ve özenli bir çalışma yapmak gerekir. Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları bu noktada en yakınınızdaki çözüm ortağınızdır. Bu sınavda başarı kazanmak, öğrencinin motivasyonu için ilgi grafiği için son derece önemlidir. Sene kaybını ortadan kaldıran hazırlık atlama sınavının başarı ile sonuçlanması büyük bir ayrıcalık sağlamaktadır.

Akademik hayatın en önemli evrelerinden bir tanesi olan Üniversite eğitimi, bu sınav ile start almaktadır. Her fakülte kendi eğitim ve öğretim politikaları ile hareket ettiği için, sınav mantığı her fakülteye göre değişiklik göstermektedir. Bu aşamada en önemli hamle ise doğru bir kurum ile çalışmak ve eğitim almaktır.

Edremit Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, şehrin eğitim ritmini tutan bir kurumdur. Üniversite hayatının ilk yılında zamandan tasarruf etmek için hazırlık atlama sınavını bir öğrenci için en doğru hamledir. İngilizcenizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ya da bu alanda eksiklik hissediyorsanız sunduğumuz eğitime dahil olabilir ve hazırlık sınavını kolayca geçebilirsiniz.

 

 Eğitimin Ritmine Ara Vermeyin! 

 

Hazırlık sınavında fakültelerin yaptığı şey; ölçümlemedir. Ölçümleme sınav mekanizmasında çok hassas bir konudur. Eğitimin nitelikleri ve nicelikleri değişse bile, ölçümlenmesi gerçeği değişmez. Kaliteli eğitim, uzman eğitim, tematik eğitim, başarı odaklı eğitim ve daha pek çok dinamiği içerisinde barındıran Amerikan Kültür, eğitim hayatınızdaki ilk adım için hazır! Siz de eğitime ara vermeden, es vermeden başlamak istiyorsanız hazırlık sınavı eğitimine katılın! Amerikan Kültür, en yakınınızdaki çözüm ortağınız olarak sizin yanınızdadır.

 

Hızlı, kusursuz, etkili ve çözüm odaklı eğitim programlarımıza dahil olup eğitim hayatına hemen adım atabilirsiniz.

Aile Birleşimi

Diğer Diller

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları'nda herhangi bir yabancı dil programlarına kayıtlı her öğrencimiz öğrenim süresi içinde açılmış olan başka bir yabancı dil programının grup eğitimlerine, (Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça) ilk kur ücretinin %20'sini ödeyerek devam edebilir.

Kurumumuz yıllardır İngilizce eğitiminde en çok güven duyulan ve tercih edilen eğitim yeri olmuştur. Bu duyulan güvenin sonucunda, “23. ve 24. Uluslar arası Tüketici Zirvesi, Tüketici Kalite Ödüllerinde, sektöründe “Hizmet kalitesine en çok güvenilen marka” seçilerek Tüketici Kalite ödülünü almıştır.

Edremit Amerikan Kültür olarak öğrenci odaklı hizmet verdiğimizi, dil eğitiminde memnuniyetin ancak dil öğrenme esaslı olduğunun bilincinde olduğumuzu bildiririz.